V paláci Lažanských, mezi ikonickými Café Slavia a Národním divadlem, otevřel bar, který si s divadelní linkou neskutečně zajímavě pohrává. Forbína je prostor před oponou, místo na samotném kraji jeviště. Kdysi na ní řádili Voskovec s Werichem, teď to na forbíně rozehrává tým šéfbarmana Honzy Vlasáka.

Za projektem stojí Jozef Onderka a Frederik Španěr, otevřeli spolu nejprve kavárnu SmetanaQ, pak „omladili“ Café Slavia s veškerou úctou k její tradici. Forbínu s nimi perfektně dotáhlo architektonické studio Olgoj Chorchoj dalších dvou ostřílených matadorů Michala Froňka a Jana Němečka.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se