V paláci Lažanských, mezi ikonickými Café Slavia a Národním divadlem, otevřel bar, který si s divadelní linkou neskutečně zajímavě pohrává. Forbína je prostor před oponou, místo na samotném kraji jeviště. Kdysi na ní řádili Voskovec s Werichem, teď to na forbíně rozehrává tým šéfbarmana Honzy Vlasáka.
Za projektem stojí Jozef Onderka a Frederik Španěr, otevřeli spolu nejprve kavárnu SmetanaQ, pak „omladili“ Café Slavia s veškerou úctou k její tradici. Forbínu s nimi perfektně dotáhlo architektonické studio Olgoj Chorchoj dalších dvou ostřílených matadorů Michala Froňka a Jana Němečka.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.










