S blížícími se horkými letními dny přichází GANT s novou kolekcí plnou květin, barev a vzorů. Jmenuje se The Heat Stroke a už na první pohled je bláznivá, přehnaná, zároveň ale také smyslná a elegantní a vaše tělo zahalí do chladivého hávu. 

Pánská košile i večerní róba. Limitovaná letní kolekce nabízí 16 produktů z hedvábí, viskózy a jemné bavlny. Tři modely pro muže, třináct pro ženy. 

GANT si tentokrát ke spolupráci vybral ikonu z Londýna – značku Liberty, která vznikla kolem roku 1875, její látky patří k těm nejkvalitnějším a v archivu má přes 45 tisíc uměleckých kreseb. Společně pak vybrali nejzajímavější potisky z portfolia, na což dohlížel sám kreativní ředitel GANT Christopher Bastin.

„Kolekce The Heat Stroke je letní galerií uměleckých děl přenesených na vznešené materiály. Nositelky těchto kousků  se tak stanou doslova výstavním médiem krásy a elegance, která se v této kolekci snoubí,“ vysvětluje Zuzana Kubisová, ředitelka strategie a kreativy VERMONT Holding, a. s., která GANT u nás zastupuje. „Díky limitované sérii budou mít naše zákaznice možnost cítit se skutečně originálně a výjimečně.“

Limitovaná kolekce je dostupná jen v několika buticích v Evropě, včetně těch pražských v pasáži Myslbek a v nákupním centru Westfield Chodov, a online na webových stránkách značky GANT.  Její prodej je ale velmi omezený – v každé velikosti je k dispozici jediný kousek. 

Tváří kampaně je americká umělkyně Kilo Kish, která prý reprezentuje étos značky – nikdy se nepřestávat učit a zároveň odmítat konformitu. Její nespoutanost, radost a touha se bavit tak dokonale ladí se vzory a siluetami nové kolekce.