České kino

Netflix nebo HBO Max má doma kdekdo. Ale co něco nového –⁠ a českého? V prosinci se rozjela služba České kino, která chce být ultimátní základnou pro sledování tuzemské i slovenské kinematografie. Zatím nabízí zhruba 650 filmů, plánuje vytvářet i původní obsah. Poukaz můžete koupit na půlroční (594 korun), nebo roční (1188 korun) předplatné.   

Vista SPA

V pražských Košířích nedávno prošel velkou rekonstrukcí Vista Resort, který se ukrývá skrytý v lesích, přitom je jen pár minut tramvají od tepajícího Smíchova. Vedle zážitkové restaurace tam mají také luxusní hotel a překrásné spa odtržené od světa. Voucher můžete koupit buď na masáž, wellness balíček nebo rovnou komplet s ubytováním. Podle toho se odvíjí i cena: od 850 korun až k několika tisícovkám. 

Crème de la Crème

Zmrzlina v zimě? Proč ne?! Nikdo navíc neříká, že voucher musíte uplatnit hned, ale nejspíš to stejně budete chtít udělat. Síť Crème de la Crème patří k vyhlášeným zmrzlinárnám a sladké dobroty z dílny Honzy Hochsteigera udělají radost každému. Výši voucheru si můžete zvolit sami, vyzvednout ho ale musíte na jedné z provozoven. 

Vasky

Boty od populární české značky Vasky patří k oblíbeným dárkům. Jistota, že se stihnou doručit do Vánoc, už u řady z nich není, poukaz ale stihnete koupit hravě. Však také sám zakladatel značky Václav Staněk potvrzuje, že jejich prodeje rostou s blížícím se Štědrým dnem raketově… Můžete zvolit hodnotu od 1500 do 4000 korun, případně zážitkový poukaz za 16 999 korun, za který si můžete projít celý designérský proces vašich nových bot.

Levitate

Fine-diningová restaurace Levitate patří k nejzajímavějším možnostem, kam vyrazit v Praze na jídlo, a otevřeně o sobě tvrdí, že chce zaútočit na dvě michelinské hvězdy. Ještě jste tam nebyli, případně chcete někomu dopřát zážitek? Zvolte jeden z voucherů, ať už na 1000 korun, vinné párování nebo třeba tajné menu.

Vlasová lázeň

Tuto ozdravnou a úžasně relaxační metodu, při níž vlasy dostanou nový dech, jsme v Red Salonu vyzkoušeli za vás. Relativně nedávno tam zavedli také možnost koupit na vlasovou lázeň poukaz. Stojí 2500 korun.

Hidden Retreat (poukaz na saunu)

Letos v dubnu se otevřel nádherný glamping v lomu Hranice. Můžete si tam užít soukromou saunu na vodní hladině, odpočívat v dřevem vytápěném cedrovém sudu s horkou vodou nebo si jen tak číst a vychutnávat klid, vodu a skály kolem vás. 

Kurz paraglidingu

Adrenalinový zážitek v krásném prostředí Beskyd. Základní kurz paraglidingu vás během devíti intenzivních dní naučí řídit padákový kluzák. Získáte jak teoretické znalosti ohledně meteorologie či aerodynamiky, tak pochopitelně i nezbytné praktické dovednosti. Cena 10 500 korun.

Tento článek máteje zdarma. Když si předplatíte HN, budete moci číst všechny naše články nejen na vašem aktuálním připojení. Vaše předplatné brzy skončí. Předplaťte si HN a můžete i nadále číst všechny naše články. Nyní první 2 měsíce jen za 40 Kč.

  • Veškerý obsah HN.cz
  • Možnost kdykoliv zrušit
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Ukládejte si články na později
  • Všechny články v audioverzi + playlist