Stojíme v prosklené zasedačce v nejvyšším patře pražského Florentina a díváme se dolů na neudržované parkoviště. "Že vy jste si celý ten projekt vymysleli proto, abyste měli lepší výhled z kanceláří?" ptám se šéfa realitních projektů Petra Paličky z investiční skupiny Penta. "To víte, že jo," směje se manažer. "Ale řekněte sama, není to ostuda, když to v centru Prahy vypadá takhle?" opáčí a já sleduji, jak si někdo před polorozpadlým nádražním domkem staví lůžko z kartonových krabic.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se