Za jídlem!

Znojmo sice není nejvyhlášenější destinací, kam se jet skvěle najíst, ale situace už se alespoň trochu zlepšuje. V historické části si skvěle pochutnáte v bistru Mikuláš, jež spojuje stylové posezení s kvalitní kuchyní, která se nebojí ani zdravé nabídky. Kousek od Masarykova náměstí zkuste Gastro‑Bar 23, který ale v současnosti funguje jen v letní sezoně. Jinak je lepší si trochu zajet, nejlépe do restaurace Apri (úvodní foto) v nedávno otevřeném vinařství Thaya, o němž jsme psali v zářijovém PročNe. Ze Znojma je to do obce Havraníky, kde se nachází, jen pár minut autem, a chcete‑li si užít fine dining, vyrazte tam. Tajný tip? Čokoládová zmrzlina.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se