Fashion Police Squad vypadá jako střílečka ze staré školy, podobná klasikám typu Doom či Duke Nukem 3D. Stojí za ní parta tří kamarádů z Finska, která se rozhodla přiblížit estetikou těmto starým titulům, ovšem obrátit naruby jejich obsah.

Ve Fashion Police Squad se nebojuje proti mimozemšťanům, nezachraňuje se svět ani celá galaxie. Váš úkol je o dost přízemnější: bojovat proti módním zločinům pomocí zbraní, které vylepšují outfit. V kůži seržanta Dese musíte odhalit, čím to, že ve městě Trendopolis přibývá módních zločinců.

Zbraň zvaná 2DYE4 Carbine Elite tak obleče nepřátele do lepších barev, Tailormade zase zajistí protivníkům lepší střih, ponožkoví gnómové vytahují ony nechvalně proslulé ponožky ze sandálů. Na každého zločince proto budete muset vytáhnout správný kousek z vašeho arzenálu.

V současné době si přes herní obchod Steam můžete vyzkoušet demoverzi, datum vydání plné hry se plánuje na 15. srpna. Pokud vás módní zločiny v ulicích rozčilují, můžete jim tak aspoň tady udělat přítrž.