O nových nadějích světového modelingu rozhodovala porota složená z odborníků z oblasti módy, kultury a médií, partnerů projektu a zahraničních modelingových agentů. V porotě zasedli například topmodelka a tvář soutěže Schwarzkopf Elite Model Look SR 2021 Michaela Kociánová, ředitelka Elite London Miranda C. Speranská, ředitelka Elite Milan Elena Mansuetová či ředitel soutěže a spolumajitel agentur Elite Prague a Elite Bratislava Saša Jány, který o soutěži říká: „Velice mě těší úroveň finálového galavečera Schwarzkopf Elite Model Look ČR a SR. Obrovský potenciál všech finalistek a finalistů nám jako agentuře dává naději na vytvoření a manažování úspěšných kariér nových talentů.“

Vítězové soutěže Schwarzkopf Elite Model Look 2021 pro Českou a Slovenskou republiku mají slibně nakročeno k tomu, zazářit na domácí i světové modelingové scéně, což potvrzují světové úspěchy výherců z minulých ročníků soutěže. „Věřím, že jsme dnes hostům a odborníkům z oblasti módy představili nové modelky a modely s potenciálem Hany Jiříčkové, Daniely Kociánové, Michaely Hlaváčkové nebo Josefa Utěkala a že je brzy budeme vídat na světových molech a titulcích módních magazínů,“ dodává Saša Jány, ředitel soutěže.

Jako v předchozích ročnících se i tohoto slavnostního finálového večera zúčastnily topmodelky agentur Elite Prague a Elite Bratislava, například vítězky světových finále Elite Model Look Denisa Dvořáková, Eva Klímková, Barbora Podzimková a Jana Tvrdíková a také slovenské topmodelky Barbora Brušková, Sasha Gachulincová a další.

O hudební zážitek se v rámci finále postaral vynikající francouzský zpěvák Adam Naas. Finálovým večerem provázeli Hana Vagnerová a Vladimír Polívka. Scénu v rámci letošního ročníku navrhl renomovaný scénograf Marek Cpin.