Kromě stovek překrásných perlových šperků bude exkluzivně k vidění i zakoupení luxusní perlový set „Casha“ značky Gellner, nominovaný na cenu Design Innovation 2020, a to jak ve variantě růžové zlato se zářivě bílými perlami Akoya, tak i v podmanivém provedení černých tahitských perel a bílého zlata. Náhrdelník a náramek jsou designovými kousky, které navrhla umělkyně a designérka šperků Casha Kellermann, jejich hodnota je v Akoya variantě přes 25 tisíc eur, tahitské perly v tomto setu stojí přes 30 tisíc eur.

Náhrdelník lze díky speciální sponě odepnout a nosit i jako samostatný perlový náhrdelník. Nebudou chybět ani vyhlášené perlové skvosty z perel pocházejících z privátního ostrova Marutea, které se mohou pochlubit nejen špičkovou kvalitou, ale především překrásnými odstíny modré, zelené, fialové či růžové a výjimečně vysokým leskem s velikostí perel až 14 mm.

Klenotnictví Halada v Pařížské ulici a v Brně jsou oficiálním zastoupením japonské legendární značky perlových šperků Mikimoto, založené v roce 1893. Kromě klasických kousků budou k mání i novinky, které perly spojují s diamanty či safíry. Perlové šperky Mikimoto se těší velké oblibě, proto je nosí na výjimečné události i celebrity, nebo dokonce členové královských rodin.

Výrazně bude zastoupená také australská značka Aurore, specialista na perly jižních moří, jejichž je jedním z největších distributorů. Oblíbily si ji i celebrity, například Halle Berryová, Scarlett Johannssonová nebo Angelina Jolie. 

Termíny Perlových týdnů:

15. 5. – 22. 5. Praha, Pařížská 7
24. 5. – 29. 5. Brno, Česká 23
31. 5. – 5. 6. Bratislava, Avion Shopping Park
7. 6. – 12. 6. Ostrava, Avion Shopping Park
14. 6. – 20. 6. Praha, Na Příkopě 16