Kovaná brána Chateau Mcely se pomalu otevírá a s ní i vstup do oázy klidu a odpočinku uprostřed Svatojiřského lesa. Vydejte se po pěšině skrze bohatou zeleň, cestou si do pusy strčte malinu přímo z keříku a zhluboka se nadechněte vůní louky. Hle, před vámi pableskuje tyrkysová hladina. Vítejte v Mcely Summer Clubu.

Oblíbenou relaxační zónu s biotopickým jezírkem, oblázkovou pláží a nádhernými výhledy v samém srdci pětihektarové zámecké zahrady letos zdobí kosmopolitní doplňky italské módní značky DSQUARED2. Ta se proslavila neotřelým, někdy až drzým stylem, který se v posledních letech těší masivní pozornosti stále širšího módního publika. DSQUARED2 vytváří odvážné kolekce pro ty, kteří touží po moderní sofistikovanosti s vlastním postojem.

V Mcely Summer Clubu vás potěší měkké plážové osušky, lehátka a "beach boy" oblečený v nejnovější kolekci, která bude od září k dostání v butiku DSQUARED2 na Pařížské ulici.

V Clubu najdete stylovou Cabanu s barem s nabídkou Champagne Billecart Salmon a Champagne koktejlů. Když vás bude honit mlsná, vyzkoušejte ručně vyráběné nanuky Lunar či zeleninu s dipy z lokálního záhonu. Užijte si také Medového altánku určeného k blahodárným masážím, saunový domeček a venkovní vířivku. Terapie a masáže s čistě přírodní kosmetikou Mcely Bouquet, jejíž zakladatelkou je majitelka zámku Inéz Cusumano, totiž k místnímu zážitku neodmyslitelně patří. Den můžete zakončit gurmánským zážitkem v restauraci Piano Nobile. Smažená zmrzlina v panko strouhance jako předkrm, čerstvá treska na bílém víně a jako dezert ganache z ruby čokolády omámí vaše chuťové pohárky.