Přeskakuji z kamene na kámen a překonávám poslední z pěti brodů. Přede mnou a ostatními hosty dnešního zážitkového večera se rozprostírá pohádkové místo – zapomenuté údolí v křivoklátských hvozdech, zídka planého sadu, rozpadlý mlýn a šumění potoka. A mezi tím vším hostina se vším, co se sluší a patří. S přepychovým menu, špičkovým šéfkuchařem, výběrovými koktejly a hudebními překvapeními. Vítejte, tohle je Nadivoko.

Koncept zážitkového místa vznikl jako první zcela autorský projekt eventové agentury Advanced Production. Nápad se zrodil během karantény a realizace proběhla během několika málo týdnů. Agenturní práci tak tým vyměnil za pobyt v přírodě, konkrétně v chráněné krajinné oblasti Křivoklátska. 

 

„Rozhodly jsme se spojit divokou přírodu a nespoutanou zábavu. Poskládat každý večer tak, aby byl jiný a neopakovatelný," představují originální koncept majitelky Advanced Production Jana Lukasová a Tereza Eretová. Návštěva Nadivoko je vždy spojena s překvapením, hudbou, gastronomickým zážitkem a úchvatnou atmosférou. Hosté nikdy dopředu nevědí, co přesně budou jíst a pít, jakou kapelu či hudebníky si budou moct poslechnout a jaký další program je čeká.

Velký důraz je kladen na pětichodové večerní menu, které je připravováno ve venkovní peci. O „fine dining” se starají přední pražští kuchaři pod záštitou Františka Skopce, šéfkuchaře Café Savoy. Na nás čekal například vývar z žeber s jedlými květinami a bylinkami, nezapomenutelné bramborové lokše a la tacos s kaprem, majonézou a rychlokvašenou zeleninou nebo třeba trdlo s rebarborou a s domácím sýrem. Po hostině pak oblíbené balkánské a cikánské melodie zde zní do pozdních hodin, nebe je plné hvězd a zábava jen tak nekončí. 

Vizuální stránka Nadivoko je dotažená do posledního detailu. Přespání nabízí temně zelené plachty podsadových stanů na špici zdobené zvířecími lebkami, koupelnu pod širým nebem tvoří starožitné zrcadlo, porcelánový džbán, lavórek a mýdlo Aesop. Za zídkou najdou milenci prvorepublikovou lenošku, na paravanu za ní černobílé fotografie zaláskovaných párů z let dávných. Komusi se rozběhnou prsty po klavíru, jiný už si vybírá svůj likér pro dnešní večer z mohutné dubové skříně.

„Je to ukryté místo, které hlídají srnci, kde voní les a šumí potok. Místo, o něž nikdo nepečuje, které je divoké a pravé a kterému jsme propadly celým svým srdcem. Čeká vás úchvatná atmosféra, genius loci, dobrodružná noc, křik ptáků, láska či přátelství a večeře pod širým nebem," dodávají autorky. Nadivoko je jako stvořené nejen pro romantiku ve dvou nebo jako zážitek pro skupinu přátel, ale také pro svatby nebo stylové firemní večírky. Vydejte se ve vypsaném termínu na www.nadivoko.cz po zbytek léta nebo se domluvte na individuálním termínu.