Značku Orlebar Brown založil Adam Brown poté, co navštívil oslavu kamarádových čtyřicátin a u hotelového bazénu pozoroval, jak obvykle dobře oblečení společníci jen marně hledají ideální outfit pro letní veselí. A všiml si toho i u sebe, když se převlékal od řádění u bazénu k obědu: Proč nemít oblečení, ve kterém by šlo zvládnout obojí?

O osmnáct měsíců později se prodal první pár šortek Orlebar Brown, které se hodí jak na plavání, tak do společnosti. Značka si získala popularitu a letos si ji zvolila jako partnera tradiční hodinářská manufaktura IWC Schaffhausen ze Švýcarska, která si podobně jako Orlebar Brown zakládá na detailech.

Výsledkem je devět kusů oblečení, které si podobně jako hodinky IWC potrpí na nadčasovou eleganci a lásku k dobrodružstvím. "Je pro muže, kteří úspěšně proplouvají životem, a podporuje dynamický životní styl námořníků, dobrodruhů a průzkumníků díky dobrému designu, spolehlivosti a mimořádné stylovosti," prohlásil Adam Brown.

Ocelové a vodě odolné hodinky Portugieser Yacht Club Chronograph Edition "Orlebar Brown" se zase mohou pochlubit ciferníkem v barvě námořnické modře, elegantním pouzdrem, modrým řemínkem a chronografem.

"IWC a Orlebar Brown pojí vášeň pro řemeslo, inovace a kvalitu. Orlebar Brown oživili sportovní a elegantní volnočasové oblečení a dokázal svým unikátním přístupem na míru, že muži mohou dobře vypadat i v casual oblečení," prohlásil Christoph Grainger-Herr, šéf IWC Schaffhausen. 

Celou kolekci si můžete prohlédnout v galerii níže.