Vážené čtenářky a čtenáři,

máme pro vás jednu zprávu, ze které máme velkou radost. Podařilo se nám přesunout den, kdy magazín PročNe vychází, na pátek. O změnu jste si psali už dlouho, stávalo se, že jste nás ve čtvrtek v trafikách nesehnali. Od května tak budete mít možnost koupit si PročNe spolu s Hospodářskými novinami celé tři dny – od pátku až do neděle.

Původně měl magazín vyjít ve středu 6. května, museli jsme ale pozměnit harmonogram a v květnu vydáme pouze jedno číslo namísto dvou. Příští číslo vyjde v pátek 15. května. Nebojte, o nic nepřijdete, plánované téma cestování se promítne do dalších vydání.

Už teď se můžete těšit na téma o architektuře a designu. Budete si moci přečíst skvělý rozhovor s Davidem Vávrou, naučit se s Adamem Gebrianem dívat na architekturu tak trochu jinak, hledat využití pro chátrající místa s neuvěřitelným geniem loci spolu s Patrikem Hoffmanem a inspirovat se návrhy interiérů Dagmar Štěpánové, které okouzlily i první manželku katarského emíra.

Máme ještě jednu novinku, o kterou se s vámi chceme podělit. Od května je veškerý obsah magazínu volně přístupný na webu PročNe na domovské stránce iHNed.cz.

Redakce PročNe