Slovenská značka Buffet Clothing razí myšlenku „standing out without showing off“, a vytváří proto každodenní oblečení, které zaujme, bez toho, aby hned udeřilo do očí nebo působilo rušivě. Čepice v horčičné žluté je z měkké merino vlny a zahřeje vás v zimních měsících.

Cena 50 eur, prodává BUFFET CLOTHING.

Youngprimitive je brněnská značka, která se stala oblíbenou hlavně díky tričkům s ironickými nápisy. Poslední roky už ale tvoří i sofistikované kousky pro muže i ženy, nám se zalíbily tyto grafické ponožky.

Cena 190 Kč, prodává YOUNGPRIMITIVE.

Comme des Garçons představuje novou vůni inspirovanou mědí – kovem žhavým na pohled a chladným na dotek. Svěžímu úvodu dominují zelené nóty galbana z íránských hor spolu s peruánským pepřem a pikantním zázvorovým olejem z Madagaskaru. Ty nejkvalitnější přírodní ingredience v srdci doplňují syntetické kovové nóty, které přecházejí do smyslného hřejivě nasládlého základu, ve kterém se mísí ambra s vanilkou a etiopskou myrhou. Tak jako měď podléhá korozi a postupem času mění svůj vzhled, i Copper se na kůži vyvíjí a mění svou vůni.

Cena za 100 ml za 3 649 Kč, prodává INGREDIENTS.

Čistý design, maximální funkčnost a kvalita zpracování – to jsou tři principy, na kterých česká značka Black Brick postavila své diáře. Pokud hledáte diář nebo zápisník, který je nejen krásný a příjemný na dotek, ale má mít i užitečné funkce a je vyrobený v Česku, právě jste našli zlatý grál.

Cena 690 Kč, prodává BLACK BRICK. 

Rychle, ale bezpečně. Zkuste si bezpečnou jízdu za snížené viditelnosti i adrenalinový zážitek v podobě sportovní jízdy v okruhovém speciálu v Autodromu Most. Každého obdarovaného pak také čeká VIP vstupenka na závodní víkend NASCAR.

Prodává www.autodrom-most.cz.

Česká značka NAUT je stvořena pro nomády 21. století a její tvůrci jsou posedlí funkcí stejně jako minimalistickým designem. Model STRATO je dostatečně prostorný i pro 15” notebook a praktické vnitřní přihrádky se postarají o další osobní elektroniku. Navíc je nepromokavý.

Cena 4 990 Kč, prodává NAUT.

K oslavě 100 let Bauhausu otevřela značka COS svůj archiv a poskládala kolekci z kousků inspirovaných světoznámou školou designu a myšlenkou, že forma následuje funkci. Šedý svetr má až architektonické linie a moderní střih. 

Cena 89 euro, prodává COS.