Hračky i designové dekorace, pro děti i pro dospělé. Takové jsou nové skládačky z dílny sochaře Vojmíra Křupky, jehož tvorba navazuje na dlouhou a bohatou tradici české a československé hračky. Legrační rodinka v retro stylu je t  22 dílků z bukového dřeva.

Cena 2150 Kč, prodává YUY.

Ideální dárek pro vaše nejbližší s malými ratolestmi. Se členstvím do Flowers & Dinosaurs totiž dostanou každý měsíc nejen dvě knihy vybrané dětskou psycholožkou tak, aby rozvíjely dětskou osobnost, ale taky smysluplně strávený čas s dětmi.

Prodává FLOWERS & DINOSAURS a BOOK THERAPY.

Dopisní papíry, zápisníky i washi pásky. Dárková sada, která zaručeně potěší milovníky papíru i krásných věcí. Všechny bestsellery českého papírnictví Papelote pěkně pohromadě.

Cena 1 644 Kč, prodává PAPELOTE.

Obouvání vašich ratolestí je utrpení? Dětské tenisky z kolekce Nightmare Before Christmas udělají z ranního martyria zábavu.

Cena 1 250 Kč, prodává VANS.EU a FOOTSHOP.

Stavění loďky na vlny podporuje u miminek a batolat jemnou motoriku a pro dospělé bude hračka tvořit krásný a vkusný doplněk do domácnosti. Všechny hračky jsou navíc vyráběny z certifikovaného bukového dřeva a vyhovují evropským standardům pro bezpečnost, včetně použitých barev a lepidla.

Cena 1 190 Kč, prodává ZESTÓ.

Hrací deka rozzáří dětskou tvář i váš obývací pokoj. Je jarní zelená a zrcadlí radost ze slunce a pohybu, oživí vzpomínky na bezstarostné a šťastné chvíle dětství. Odráží krásu a jedinečný ráz české přírody. A také krásně hřeje.

Cena podle materiálu 3 800 Kč – 5 800 Kč, prodává ŠIROKO.