Luxusní podprsenka Brita od značky Underprotection z černé italské krajky je vyrobena z recyklovaných materiálů. Pro ženy, které mají rády krásné věci stejně jako planetu Zemi.

Cena 1 290 Kč, prodává NILA.

Louis Vuitton uvádí ikonický model lodiček Mary Jane v lakované telecí kůži. Ozdobné pásky doplňují výrazné zlaté detaily na podpatku.

Info o ceně v butiku, prodává LOUIS VUITTON.

Probouzet se každý den ve stylu Audrey Hepburn. Maska na oči  z lehkého, hladkého hedvábí je stejně jako zbytek celé kolekce domácího a nočního prádla Pop od české návrhářky Zuzany Kubíčkové. 

Cena 2 600 Kč, prodává ZUZANA KUBÍČKOVÁ.

Hodinky Galop d'Hermes v růžovém zlatě mají opálový střed a stříbrně zrnitý ciferník. Šmrnc jim dodává také pásek z šedé aligátoří kůže.

Cena 7 900 euro, prodává HERMÈS.

 

Ručně broušené vázy Aura a Beauty od české sklárny Moser jsou ručně foukány z ekologicky čistého bezolovnatého křišťálu. Každý výrobek Moser vyžaduje hodiny, dny, týdny a mnohdy i měsíce rukodělného zpracování sklářskými mistry.

Info o ceně v butiku, prodává MOSER.

Kabelka z kolekce „Serpenti Forever” je posetá nespočten drobných řetízků. Nechybí ani hypnotizující symbol italského módního domu – hlava hada.

Cena 3380 euro, prodává BVLGARI.

Byssine.cz při svých cestách za autentickou krásou pečlivě vyhledává jen takové značky, které jsou důvěryhodné a uplatňují holistický přístup – o krásu se tedy starají zevnitř i zvenku a při svém vývoji pracují přímo s příčinami kosmetických potíží. Jednou z nich je i Lena Wild. Harmonizující olej je směsí organických rostlinných olejů a severského bobulovitého ovoce. Rakytník, brusinky a černý rybíz pomáhají vyhladit pokožku a znovu obnovit rovnováhu pleti. Tato lehká a nutričně bohatá formulace zanechá pleť jemnou, pružnou a pomůže vyzdvihnout její jas.

Cena 1 900 Kč, prodává BYSSINE.