Rok 2018 není plný významných jubileí jen pro naši republiku. Šedesát let od založení slaví letos Národní úřad pro letectví a kosmonautiku, zkráceně NASA. Americká vládní agentura, jejíž název se stal synonymem pro vesmírný výzkum.
Jejího jubilea se rozhodla využít i oděvní značka Vans, která k výročí připravila exkluzivní kolekci oblečení inspirovanou skutečnou výbavou NASA. Najdete v ní několik tenisek inspirovaných modely Old Skool a SK8-Hi doplněných o loga NASA či vlaječku USA. Kromě toho jsou v kolekci nazvané Space Voyager i bundy, mikiny, trika či batoh.
Prodávat se začala v pátek 2. listopadu přes web Vans a vybrané e-shopy. Ceny se pohybují zhruba od 22 dolarů za triko po necelých 140 dolarů za bíločernou bundu. Pokud vás kolekce zaujala, neměli byste dlouho váhat - je k dispozici jen v omezeném množství.
Nejde přitom o první podobnou akci, do které se Vans pustil. Nedávno nabízel oblečení inspirované plátny malíře Vincenta van Gogha. NASA zase v minulosti spolupracovala s designérem Heronem Prestonem a dokonce i s nábytkářským gigantem IKEA.
Kolekce Vans x NASA Space Voyager
 
														 
														 
														 
														 
														 
														 
														 
														 
														 
														 
							Kolekce Vans x NASA Space Voyager



			 Přidejte si Hospodářské noviny
			mezi své oblíbené tituly
			na Google zprávách.
			Přidejte si Hospodářské noviny
			mezi své oblíbené tituly
			na Google zprávách.
		
Tento článek máteje zdarma. Když si předplatíte HN, budete moci číst všechny naše články nejen na vašem aktuálním připojení. Vaše předplatné brzy skončí. Předplaťte si HN a můžete i nadále číst všechny naše články. Nyní první 2 měsíce jen za 40 Kč.
- Veškerý obsah HN.cz
- Možnost kdykoliv zrušit
- Odemykejte obsah pro přátele
- Ukládejte si články na později
- Všechny články v audioverzi + playlist
 
															 
			
		


