Každý milimetr Malé sportovní haly v Praze vyplňuje ohlušující hudba. Záblesky světel odhalují masu tančících lidí. Ve zpomaleném záběru připomínají neklidně vlnící se hladinu temného moře.

Pro jednoho inferno, pro druhého ten nejlepší mejdan, který svou velikostí, programem a atmosférou nemá v Česku obdoby. Tři a půl tisíce lidí v ten okamžik ovládá jeden člověk za mixpultem a tanečníci na něj hledí se stejně zbožným pohledem, jako by to byl kněz stojící za oltářem. NobodyListen.

Jeho umělecké jméno je vlastně protimluv. Vymyslel si ho ve čtrnácti letech, kdy se začal věnovat hudbě. Tehdy to možná byla pravda, o jeho tvorbě ještě nikdo nevěděl. DJ a producent Jakub Strach (24) se ale mezitím proměnil v krále české klubové scény a jeho party Addict patří k nejočekávanějším hudebním akcím v zemi. "Jezdil jsem po Praze i po celé republice a nikdy jsem nenarazil na party podle svých představ. Vždycky bylo něco špatně − nekvalitní ozvučení, program nebo místo. Musel jsem si ji tak vytvořit sám," říká hudebník, na jehož akce v Praze a dalších českých městech během dvou let dorazilo již téměř 18 000 lidí.

Zbývá vám ještě 90 % článku
První 2 měsíce předplatného za 40 Kč
  • První 2 měsíce za 40 Kč/měsíc, poté za 199 Kč měsíčně
  • Možnost kdykoliv zrušit
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Nově všechny články v audioverzi
Máte již předplatné?
Přihlásit se