Když začala chodit s Leošem Marešem, život redaktorky lifestylového časopisu se nenávratně změnil. Doslova přes noc se stala instagramovou senzací. "To, že s Leošem chodíme, prasklo, když jsme byli na dovolené v zahraničí. A followeři začali přibývat po tisících. Všichni chtěli vidět tu Leošovu holku," vzpomíná. Zájem veřejnosti i médií ji těšil i trápil zároveň. Ze začátku trochu řešila, že se o ni lidé zajímají jen kvůli Leošovi, a ne kvůli ní samotné. "Pak mi ale Leoš vysvětlil, že kdyby followery můj profil nebavil, rozhodně by jich nepřibývalo tolik." Někteří lidé jí na internetu vyčítají, že se málo usmívá. "Nehýřím americkými úsměvy, to je pravda. Bude to znít asi zvláštně, ale já jsem zároveň extrovert i introvert a fotit se nebylo nikdy mým koníčkem," říká. S Marešem (436 tisíc followerů) tvoří skutečný instagramový "power couple". "Nesoupeříme spolu. Jediný rozdíl je v tom, že zatímco jemu odpustí lidé jakoukoliv fotku, mně ne. Na mně řeší každičký detail."

Vzpomínáte si na svou první instafotku?

Na Slapech s mojí mámou.

Máte nějaký instagramový vzor?

Jsou to spíše zahraniční účty. Baví mě třeba @sincerelyjules nebo @pepamack. Líbí se mi jejich styl i to, jak jejich Instagram vypadá po vizuální stránce.

Litovala jste někdy, že jste sdílela nějakou svou fotografii?

Párkrát se mi stalo, že jsem zveřejnila fotku a za chvíli ji sama stáhla. Buď byla moc sexy, nebo moc ze soukromí. Což bych asi neřešila, pokud bych nebyla veřejně známou osobou. To pak máte ten filtr nastavený trochu jinak…

Připravuje vás Instagram o soukromí?

Vzhledem k tomu, čí jsem partnerka, je můj Instagram i zdrojem pro média. Na jednu stranu mi to hrozně pomohlo, protože si díky mému účtu mohou o mně udělat trochu jiný a pravdivější obrázek než z médií. Na druhou stranu, musím víc přemýšlet o tom, co zveřejnit a co ne.

Jak dobře vás Instagram živí?

Bez problémů bych vystačila. Ale já jsem zvyklá mít své jisté a každý měsíc mít určitou částku na účtě. Navíc mě má práce módní a kosmetické redaktorky baví.

S kým byste si udělala selfie snů?

Jedno takové už mám − s Mariem Testinem. Kdyby žil Helmut Newton, tak bych se vyfotila s ním.

Počet followerů: 164 tisíc