Jestli jste tu ještě nebyli, napravte to hned, jak tudy budete mít cestu. Object Concept Store založily dvě kamarádky Jana Longaverová a Lucie Božková jednoduše proto, že sdílely nadšení pro krásné a kvalitní věci. "Baví nás kvalitní produkty, které se nevyrábí velkosériově. Záleží nám na jejich jedinečnosti, proto nabízíme přírodní kosmetiku, autorské šperky a designové doplňky od značek, které pečlivě vybíráme," shodují se.

Koupíte tu proto šperky Elišky Lhotské, která pro obchod dokonce vytvořila speciální kolekci s použitím růžového zlata, minimalistické šperky z Budapešti The Mamakin, sběratelské vintage brýle Optiqa nebo tapety od Piršče.object

"V kosmetice je pro nás podmínkou vysoce kvalitní obsah, vizuální identita značky, ekologické balení a lokálnost," říkají. Prodávají proto třeba mýdla Mylo, oblíbenou českou péči Onest, berlínskou high end přírodní kosmetiku Und Gretel, španělské niche vůně Oliver & Co.

V obchodě, který najdete v brněnské ulici Cihlářská 5, se však konají i nejrůznější workshopy, a zajímavostí je takzvaná Changing Gallery - zeď s uměním, které je na prodej a mění se každé tři měsíce. Tahle prodejní výstava vždy začíná kokejlem s autorem, na který může přijít kdokoli.

A jestli náhodou nemáte zrovna cestu do Brna, ochutnávka Object Concept Storu dorazí do Prahy. Tříměsíční pop-up v Koncept Story v Holešovicích začne souběžně s Designblokem, tedy 26. října, a skončí po Vánocích. A další velkou událostí pak bude i spuštění e-shopu.

object