Pokud Musa (33) něco umí, pak prudké životní zatáčky. Ještě jako Lukáš Musil byl nadějným hokejistou, který měl nakročeno minimálně ke kariéře extraligového hráče a možná i nějakému tomu zahraničnímu angažmá. Jenže pak se něco stalo. A z Lukáše Musila se stal tatér.

Už pod jménem Musa vytvořil unikátní a na první pohled rozpoznatelný styl, který spíše než klasické tetování připomínal umění na těle. Abstraktní obrazy, v nichž rád pracoval s lidskou anatomií a s velkými plochami těla, byť třeba zaplněnými jen jednou tenkou čarou, se staly nesmírně vyhledávanými.

Začátkem desetiletí nebyl v Česku žádanější tatér. Na jeho tetování se čekalo dlouhé týdny. Najednou už nešlo jen o Musu samotného a jeho tetování, ale o pouhý fakt, že se k němu dotyčný dostal. Snobové otvírali peněženky a Musa provedl další dramatickou změnu. Tetování nechal a vrhl se na malířství. Zároveň před slávou utekl do Budapešti, kde žije se svou přítelkyní, herečkou Vicou Kerekes.

Musa je na první pohled plachý a nesmírně sympatický. Vypadá tak, že heterosexuální muže donutí přemýšlet o své sexualitě a z heterosexuálních žen dělá jediný pohled na něj potenciální nevěrnice. Ale za tím až příliš dobrým zevnějškem je slušný, dobře vychovaný a zvědavý kluk.

Neustále zkoumá formát rozhovoru, a když se ukáže, že se vlastně známe, protože jsme se kdysi potkali v jednom tetovacím salonu, vypadá to, že rozhovor ani nezačne. Ostatně to vysvětluje, proč si v rozhovoru tykáme.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné za 40 Kč na 4 týdny
  • První měsíc za 40 Kč, poté za 199 Kč měsíčně
  • Možnost kdykoliv zrušit
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Nově všechny články v audioverzi
Máte již předplatné?
Přihlásit se