Plán bezstarostné jízdy padl ve chvíli, kdy mi zavolal Pavel, že si z focení přivezl chřipku, a protože má před premiérou v divadle, tak nepojede. A že mám dát pozor, prý to klouže. Napadlo nás posunout akci na jaro. Jsou ale chvíle, ve kterých si nedokážete pomoci. Vyrazil jsem bez Pavla. Když mi od něj později přišel následující e-mail, zpětně mi došlo, že u Harleye si nevybíráte motorku vy, ale ona vás.

Zdeňku, je tedy především potřeba říct, že nejsem už dávno žádnej motorkář, ani se tak necítím. A vím dnes o motorkách vlastně pendrek. Rozhodně by se ale za moje první setkání s motorkou nemusel stydět žádnej velkej opravdovej motorkář, no čti dál můj příběh... Pavel.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se